ТРИ КИТА

Наша планета – це великий світ, і природа людини полягає в тому, щоб вийти туди і пізнати його. Безліч різних мов, щоб почути їх. Кордонів, щоб перетнути. Культур, щоб вивчити. Краєвидів, щоб захопитися.

За багато років мандрівок ми сформували наші цінності. Знайомтеся – наші Кити.

НЕВЕЛИКІ КОМАНДИ УЧАСНИКІВ

і чому це важливо

Невелика група – це велика перевага, тому що ми вчасно збираємось та економимо наш час. Мобільність дозволяє нам отримати більше вражень, потрапити у незаплановані місця та максимально урізноманітнити свої пригоди.

Невеликій команді завжди зручніше вести вільний діалог та отримувати більше інформації, перебуваючи у безпосередній близькості від гіда.

Розмір залежить від того, де та як ми подорожуємо. Здебільшого ми подорожуємо у групах близько 12 осіб. Ми виявили, що це ідеальний формат, щоб побудувати дружні стосунки і не відчути себе у натовпі.

ДОВІРА І НАДІЙНІСТЬ

прозорість та турбота

Розробляючи програму подорожі, ми виключаємо будь-які приховані платежі і максимально все включаємо у вартість поїздки. Ми дбаємо про комфорт та час, тому тривалі переїзди замінюємо на авіаперельоти. Домовляємося про знижки для груп та робимо необхідну роботу, щоб виключити послуги посередників між нами та вами.

Несподівано змінилися плани і ви не можете вирушити в подорож? Ваш депозит буде збережено до наступної подорожі або повернутий вам у максимально можливих обсягах.

У балансі комфорту та активностей у нас ідеальне співвідношення цін. І здебільшого пропонованих нами подорожей, ніхто не запропонує дешевше.

МАНДРІВНИКИ ДЛЯ МАНДРІВНИКІВ

та ніяких пакетників

Неперевершеність подорожі залежить від кожного з нас. Наш Кодекс мандрівника дає орієнтири кому з нами по дорозі!

Ми переконані, що добрі дружні стосунки між людьми, це одна з важливих складових у житті кожної людини.

Магія подорожі – це не тільки нові місця та досвід, а й попутники та їх часом неймовірні історії. Бо в подорожах ми ділимося один з одним усмішками, емоціями, жартами. Подорож закінчується, а ми залишаємось добрими друзями.

АВТЕНТИЧНІ МІСЦЯ

шарм наших подорожей

Ми любимо культові місця, які захоплюють дух, але справжня магія походить подалі від проторених шляхів.

Невеликі команди учасників у подорожі дозволяють нам проживати в унікальних авторських готелях, вечеряти в автентичних ресторанах, проходити цікавими маршрутами та потрапляти до найнеймовірніших місць, про які не знає навіть google.

Ми самі розробляємо програми подорожей, особисто підбираємо експертів, провідників та екіпажі. При побудові подорожей використовуємо багаторічний досвід та бажання дарувати людям незабутні враження! Автентичні місця – шарм наших подорожей!

АВТОРИТЕТНІ ЕКСПЕРТИ

бути у своїй стихії

Засновник Антрополіо – відчайдушний мандрівник, першопрохідник авторских маршрутів Антрополіо. Фотограф, фільммейкер та мрійник.

У проведені подорожей йому допомогають команди гідів та провідників у кожній країні окремо. Зачасту це дослідники, історики, натуралісти, чайні майстри, буддологи та майстри своєї справи.

Щоразу ми вирушаємо у подорож, щоб поділитися знаннями та збагатити досвід учасників подорожі через оповідання та екскурсії.

ПРИРОДА ТА ПРИГОДИ

і звичайно культура, традиції та історія

Ми самостійно розробляємо та прокладаємо авторські маршрути. В основному наші подорожі про природу. Грандіозну та величну. Ми переконані, що природа потрібна людині як ковток повітря.

– Хвилини плавання з китами, змусять задуматися які вони величезні і водночас тендітні перед людиною.
– Дні проведені в горах, дозволяють усвідомити, як важливо зберігати нашу планету в її первозданному вигляді.
– Світанки і заходи сонця дають можливість зрозуміти, як важливо залишити все як є.

Ми присвятили роки досліджень нашій дивовижній планеті та ретельно підібрали найкрасивіші, вражаючі та незвичайні місця.

Ми також вивчаємо культуру та традиції древніх цивілізацій, тому ніколи не пропускаємо місця які вражають своєю ідеєю та історією.

 

Стародавні народи мали своє уявлення про будову світу. Вони вважали, що Земля плоска і тримається на трьох китах, які плавають у безмежному океані.

Ці кити були, за їхніми уявленнями, підніжжям світу, основою основ.

Три кити – наші цінності, які стоять в основі всього що ми робимо в Антрополіо.