Нова Зеландія
В сезон золотої осені

20 кві - 5 тра
2027

✔ лист очікування
Опис подорожі
За 16 днів ми проїдемо понад 4000 кілометрів. Дорога проведе нас через гори, національні парки, гейзери, долини, папоротеві ліси та узбережжя океану. Ми постійно рухаємось вперед та досліджуємо країну.
Це буде не звичайний тур, а справжня автомобільна експедиція. Ми подорожуватимемо на комфортних позашляховиках, самостійно керуватимемо ними й щодня відкриватимемо нову частину Нової Зеландії.
Зустрічаємося в Крайстчерчі, на Південному острові, а завершуємо подорож в Окленді. Найзручніше обирати авіакомпанії, які літають до обох міст, і шукати квитки через функцію «Мультисіті» на Momondo. Або просто напишіть нам своє місто вильоту і ми допоможемо підібрати оптимальний переліт.

Почнемо з Південного острова – краю великих гір, фіордів і неймовірних доріг. Побуваємо в Квінстауні, столиці пригод та екстремальних розваг, вирушимо до Національного парку Фіордланд і побачимо легендарний Мілфорд-Саунд. А дорогою спробуємо зустріти кеа – унікальних гірських папуг Нової Зеландії.
Побачимо загадкові валуни Моеракі та надзвичайно рідкісних жовтооких пінгвінів. Вирушимо на трекінги в Національному парку Аоракі й помилуємося найвищою вершиною країни – Маунт-Кук – одразу з двох різних боків.
Побуваємо біля дзеркального озера Матесон і прогуляємося серед давніх папоротевих лісів. Побачимо знамениті «млинцеві» скелі Пунакаїкі, а після заходу сонця вирушимо на пошуки таємничих світлячків glow worms. Також завітаємо до виноробного регіону Мальборо, де скуштуємо місцеві вина серед мальовничих виноградників.
Потім переправимося на Північний острів, де пригод стане ще більше. Побуваємо в неймовірній печері світлячків, а ті, кому захочеться більше драйву, зможуть за бажанням спробувати Black Water Rafting – незвичайний підземний сплав.
Познайомимося з культурою маорі, побуваємо в традиційному селі та побачимо знаменитий бойовий танець хака. Завітаємо в гості до хоббітів у Хоббітон, дослідимо фантастичні гейзери та кольорові озера Вай-о-Тапу, а також вирушимо до вулкана Таранакі, який має ідеальну конусну форму.
Завершимо нашу велику експедицію в Окленді – місті заток і вітрил. За ці 16 днів ми побачимо Нову Зеландію дуже різною, проживемо десятки маленьких пригод і разом створимо історію, яку ще довго згадуватимемо після повернення додому.

Карта подорожі



РІВЕНЬ КОМФОРТУ
Проживаємо в комфортабельних готелях. Переміщуємось на нових позашляховиках, по 4 людини в авто

ТИП ПОДОРОЖІ
Самі за кермом, пейзажна подорож, природа, фотографія, дослідження

РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ
Низький/середній. Нормальна фізична форма. Готовність до трекінгів за бажанням

ВІЗА
Українцям потрібна віза в Нову Зеландію – оформлюється заздалегіть.
Громадянам ЄС, США та Канади – потрібно оформити ETA он-лайн
Нова Зеландія восени – ще більше кольорів, краси та неймовірних пейзажів.
Знайомтесь з Лідером групи

Мене звати Євген, я живу в Аргентині та вже багато років організовую авторські подорожі в різні куточки світу.
Я вже спланував і організував три подорожі Новою Зеландією, але цього разу вперше їду туди сам. Тож для мене ця мандрівка теж буде особливою.
На нас чекає 16-денна автомобільна експедиція через усю країну. Ми постійно рухатимемося вперед, досліджуючи Південний і Північний острови, вулкани, озера, гори, фіорди, льодовики та океанські узбережжя.
Разом із перельотами подорож займе близько трьох тижнів. Буде багато дороги, красивих місць, світанків, заходів сонця та зупинок, які захочеться запам’ятати надовго.
Я продумав маршрут так, щоб ми побачили Нову Зеландію з різних боків, відвідали найкрутіші місця й водночас встигли насолодитися природою та атмосферою цієї неймовірної країни.

Вартість подорожі
Дізнайтеся більше про
Переваги членства & заощадження
Учасник
Долучаюсь до 1-ї подорожі
3,790 €
Дослідник
Долучаюсь до 2-ї або 3-ї подорожі
3,740 €
Амбасадор
Долучаюсь до 4-ї або 5-ї подорожі
3,690 €
Шериф світу
Долучаюсь до 6-ї подорожі. Довічно
3,640 €
СЮДИ ВКЛЮЧЕНО
✔ Оренда автомобілів і страхування;
✔ Проживання протягом усієї подорожі – по 2 особи в номері;
✔ Поромна переправа між Південним і Північним островами;
✔ Вхідні квитки до національних парків і пам’яток згідно з програмою;
✔ Круїз до Milford Sound у національному парку Fiordland;
✔ Відвідування Hobbiton Movie Set;
✔ Шоу маорі: танець хака та вечеря;
✔ Екскурсія до печер світлячків Waitomo Glowworm;
*Програма The Legendary Black Water Rafting – доплата 60 євро. Необхідне попереднє бронювання.*
✔ Відвідування винної долини Мальборо;
*Дегустація вин – за бажанням і оплачується окремо.*
✔ Відвідування геотермальних парків Wai-O-Tapu та Te Puia;
✔ Вечірня екскурсія до лісу Redwoods;
✔ Відвідування Otorohanga Kiwi House;
✔ Відвідування заповідника пінгвінів;
✔ Супровід лідера групи “Антрополіо”.
## БЕЗКОШТОВНІ ЛОКАЦІЇ
Відвідування інших локацій, зазначених у програмі, є безкоштовним:
• трекінг до вулкана Taranaki;
• трекінг до льодовика Franz Josef;
• трекінг на Roys Peak Lookout;
• трек Hooker Valley у національному парку Aoraki;
• маяк Nugget Point;
• скелі Punakaiki;
• пляж Moeraki Boulders.
НЕ ВКЛЮЧЕНО
✘ Авіапереліт з вашого міста в Christchurch (CHC) і назад з Auckland (AKL);
✘ Убер/таксі з/в аеропорт по прибуттю/вильоту ~ 60 євро за дві поїздки;
✘ Харчування ~ орієнтовно 700 євро;
✘ Платні парковки + паливо для автомобіля ~ 200 євро з людини (кожен екіпаж заправляється самостійно);
Бронюванням місця вважається передоплата у розмірі – 1000 євро.
Друга частина предоплати – 1500 євро сплачується до 30 листопада 2026.
Решта сплачується при зустрічі з лідером групи в Новій Зеландії.
Політика скасування:
У разі скасування бронювання ми повертаємо максимально можливу суму коштів.
Витрати на активності та послуги, заброньовані заздалегідь, відшкодовуються відповідно до правил і умов конкретних операторів. Розмір суми, яка не підлягає поверненню, визначається індивідуально в кожному випадку. За потреби ми надаємо підтверджувальні документи від компаній, що надають відповідні послуги.
Усі інші витрати повертаються в повному обсязі.
У разі скасування бронювання менш ніж за три місяці до початку подорожі із суми повернення можуть бути вирахувані витрати на проживання та транспорт.
Звертаємо увагу, що вартість проживання розраховується за номер у цілому, а не окремо за кожного гостя. Тому, якщо ви планували проживати в одному номері з іншою людиною, частина витрат, пов’язана з бронюванням цього номера, може не підлягати відшкодуванню.
Такий самий принцип застосовується до спільно заброньованого транспорту: якщо його вартість розподілялася між кількома учасниками, відповідна частина витрат також може бути вирахувана із суми повернення.
Маршрут по дням
Авіапереліт із вашого міста до Нової Зеландії. В місто Крайстчерч, міжнародний аеропорт Christchurch Airport (CHC).
ДЕНЬ 1
20.04.2027
Прибуття до Крайстчерча – столиці Південного острова та відправної точки нашої новозеландської експедиції.
Це день збору групи, знайомства й адаптації після тривалого перельоту. Заселяємося до готелю та відпочиваємо. Ті, у кого залишаться сили, зможуть самостійно прогулятися центральними вулицями Крайстчерча, побачити поєднання історичної англійської архітектури із сучасними будівлями та відчути неспішну атмосферу міста.
Увечері зустрінемося на спільному брифінгу: познайомимося з програмою, правилами пересування в екіпажах і головними особливостями майбутньої подорожі.
ДЕНЬ 2
21.04.2027
Після сніданку водії отримують автомобілі та повертаються до готелю за своїми екіпажами. Розміщуємо багаж, розподіляємося по автомобілях і вирушаємо назустріч Південним Альпам.
Нашою головною метою стане Аоракі / гора Кук – найвища вершина Нової Зеландії. Для народу Нгаї-Таху Аоракі є священним предком і одним із найважливіших символів країни. Назва Mount Cook з’явилася на честь капітана Джеймса Кука, однак сам він не відкривав і, найімовірніше, навіть не бачив цієї вершини.
Дорогою перетнемо родючі рівнини Кентербері та простори високогірного плато Маккензі. Побачимо молочно-блакитні льодовикові озера, золоті поля, кам’янисті долини й засніжені вершини, що поступово виростатимуть на горизонті.
Залежно від часу та погоди зробимо мальовничі зупинки біля озера Текапо й озера Пукакі. Саме звідси за ясної погоди відкривається один із найвідоміших краєвидів Нової Зеландії: бірюзова вода, над якою здіймається білосніжний силует Аоракі.
На ночівлю зупинимося в затишному готелі в районі селища Маунт-Кук. Увечері спостерігатимемо, як останні промені сонця забарвлюють засніжені вершини в золотисті та рожеві кольори.
Орієнтовний пробіг за день 350 км.
ДЕНЬ 3
22.04.2027
Після сніданку прощаємося з Південними Альпами. Вирушаємо до східного узбережжя. Першою великою зупинкою стануть валуни Моеракі. Це загадкові кам’яні сфери, розкидані вздовж океанського берега.
Деякі валуни мають майже ідеально круглу форму. Їхній діаметр сягає кількох метрів. Важко повірити, що ці форми створила сама природа внаслідок тривалих геологічних процесів. Прогуляємося пляжем і розглянемо характерні тріщини на поверхні валунів. Також зробимо фотографії на тлі Тихого океану.
Після обіду переїдемо до Данідіна. Це місто з виразною шотландською спадщиною. Данідін заснували шотландські пресвітеріани у 1848 році. Його стрімкому розвитку сприяла золота лихоманка другої половини XIX століття. Коли запаси золота почали вичерпуватися, розвиток міста сповільнився. Проте Данідін уже встиг сформувати власний архітектурний образ. Сьогодні тут можна побачити вікторіанські та едвардіанські будівлі, старовинний залізничний вокзал і атмосферні вулиці.
За можливості зупинимося біля місцевого фермерського господарства або крамниці. Тут можна придбати свіжі регіональні продукти.
Ближче до заходу сонця вирушимо на півострів Отаго. Тут мешкає рідкісний жовтоокий пінгвін. Маорі називають його хоїхо. Спостерігати за дикими птахами можна лише з дозволених майданчиків або в супроводі спеціалізованих гідів. Поява пінгвінів залежить від природних умов. Тому зустріч із ними не може бути гарантованою.
Орієнтовний пробіг за день: 320 км.
ДЕНЬ 4
23.04.2027
Після сніданку вирушаємо до одного з найефектніших місць узбережжя Катлінс. Це мис Nugget Point, який також має назву Токата.
Коротка стежка проходить уздовж високого скелястого хребта. Вона приводить до маяка, що височіє над Тихим океаном. Перед мисом із води здіймається група кам’яних останців. За формою вони нагадують розсипані золоті самородки. Саме тому місце отримало свою англійську назву.
З оглядового майданчика відкривається панорама стрімких скель і океанських хвиль. Унизу можна побачити маленькі скелясті острови. На камінні часто відпочивають новозеландські морські котики. Над водою літають баклани, буревісники та інші морські птахи.
Прогулянка до маяка займає приблизно 30 хвилин в обидва боки.
Після прогулянки продовжимо шлях до Те-Анау. Це невелике містечко на березі однойменного озера. Його називають воротами до Національного парку Фіордленд.
Заселяємося до готелю та вечеряємо. Готуємося до раннього виїзду в Мілфорд-Саунд.
Орієнтовний пробіг: 350 км.
ДЕНЬ 5
24.04.2027
Сьогодні на нас чекає один із найкрасивіших днів подорожі.
Фіордленд є краєм могутніх гір, давніх дощових лісів і льодовикових озер. Тут можна побачити безліч водоспадів. Льодовики протягом тисячоліть вирізали в горах глибокі долини. Згодом вони заповнилися морською водою. Так утворився пейзаж, який здається майже недоторканим цивілізацією.
Рано-вранці вирушаємо дорогою Milford Road. На маршруті зробимо кілька мальовничих зупинок. Побачимо Mirror Lakes. У спокійній воді цих озер віддзеркалюються гори та ліси.
Пройдемося серед папоротей і дерев, вкритих мохом. За сприятливих умов також відвідаємо ущелину The Chasm. Тут гірська вода протягом століть шліфувала каміння та створювала химерні форми.
Головною подією дня стане Мілфорд-Саунд. Стрімкі скелі тут здіймаються просто з темної води. Після дощу на гірських схилах з’являються сотні тимчасових водоспадів. Вирушимо в круїз фіордом.
Побачимо знаменитий пік Мітре, водоспади та місця відпочинку морських котиків. Погода у Фіордленді змінюється дуже швидко. Дощ тут не псує краєвиди. Навпаки, він часто робить їх ще видовищнішими.
Після завершення програми повертаємося до Те-Анау. Потім продовжуємо шлях до Квінстауна. Вечірнє заселення та відпочинок.
Орієнтовний пробіг: 410 км.
ДЕНЬ 6
25.04.2027
Вільний день у Квінстауні з вибором розваг на власне вподобання.
Квінстаун є одним із найвідоміших центрів пригодницького туризму у світі. Неподалік міста, на мосту через річку Каварау, почав працювати перший постійний комерційний майданчик для банджі-джампінгу.
Сьогодні кожен зможе обрати активність відповідно до своїх бажань і рівня підготовки.
Можна спробувати банджі-джампінг, рафтинг або швидкісний заїзд на реактивному човні. Також доступні польоти на параплані, велосипедні прогулянки та скелелазіння.
Розділимося на невеликі команди за інтересами. Кожна група проведе день у власному ритмі.
Ті, хто не планує екстремальних розваг, зможуть прогулятися центром міста. Також можна відпочити біля озера Вакатіпу.
Ще один варіант – піднятися канатною дорогою на Бобс-Пік. Звідси відкривається панорама Квінстауна, озера та гірського хребта Ремаркаблс.
Орієнтовний пробіг: до 20 км.
ДЕНЬ 7
26.04.2027
Після сніданку виселяємося з готелю. Вирушаємо до Ванаки.
Це затишне альпійське містечко розташоване на березі однойменного озера.
Сьогодні матимемо кілька паралельних програм. Після прибуття розділимося на команди відповідно до фізичної підготовки та інтересів.
Основна програма. Roys Peak Track
Roys Peak Track вважається одним із найфотогенічніших одноденних маршрутів Нової Зеландії. Стежка починається біля озера. Потім вона проходить через пасовища й альпійські луки. Кінцева точка розташована на вершині заввишки 1578 метрів. З висоти відкриваються панорами озера Ванака, островів і заток. Також видно Південні Альпи та гору Аспайрінг.
Довжина маршруту становить приблизно 16 км в обидва боки. Похід займає орієнтовно 5–7 годин. Набір висоти становить близько 1228 метрів. Маршрут проходить тією самою стежкою вгору і вниз.
Похід потребує хорошої фізичної підготовки. Більша частина маршруту відкрита для сонця, вітру й опадів. На стежці майже немає затінку. Потрібно мати достатній запас води, перекус і головний убір. Також знадобляться сонцезахисний крем, теплий одяг і дощовик.
Альтернативна програма. Rocky Mountain Track
Для тих, кому Roys Peak буде надто складним, пропонується Rocky Mountain Track. Маршрут розташований поблизу Diamond Lake. Це кільцева стежка завдовжки приблизно 7 км. Проходження займає близько трьох годин.
Вершина розташована на висоті 775 метрів. Звідси відкриваються краєвиди на озеро Ванака, Південні Альпи та гору Аспайрінг.
Спокійна програма
Учасники, які бажають провести день у спокійному форматі, зможуть вирушити в круїз озером Ванака. Також можна прогулятися набережною, відвідати місцеві кафе та галереї або відпочити на березі озера.
Незалежно від обраної програми, кожна група побачить знамените дерево The Wānaka Tree. Самотня верба росте просто у воді неподалік берега озера. За місцевою історією, вона почала рости зі звичайного дерев’яного стовпа огорожі.
Згодом дерево стало одним із найвідоміших символів Нової Зеландії. Сьогодні його фотографують мандрівники з усього світу.
Додаткова активність. Wildwire Wānaka
Любителі висоти зможуть пройти маршрут Lord of the Rungs від Wildwire Wānaka. Це віа феррата. Маршрут обладнаний сталевими тросами, металевими скобами, містками та системою страхування.
Шлях прокладений уздовж водоспаду Twin Falls. Він дає змогу потрапити до місць, які без спеціального обладнання були б недоступними. Організатори пропонують кілька рівнів складності. Є варіанти для новачків і маршрути для добре підготовлених учасників. Попередній досвід скелелазіння для базових програм не обов’язковий. Проте потрібна хороша фізична форма. Також учасник не повинен мати страху висоти.
Активність потрібно бронювати заздалегідь. Участь залежить від погоди, вікових обмежень і правил оператора. Детально: https://wildwire.rezdy.com/catalog/149444/all-tours
Орієнтовний пробіг: 90 км.
ДЕНЬ 8
27.04.2027
Після сніданку вирушаємо до Західного узбережжя.
Раніше ми бачили Аоракі та Південні Альпи зі східного боку. Сьогодні перетнемо гірський хребет і опинимося серед вологих лісів Вест-Косту. Дорога проходитиме повз озера Ванака й Хавеа. Побачимо гірські річки, водоспади та густі букові ліси. Через перевал Хааст спустимося до узбережжя Тасманового моря. Краєвиди змінюватимуться буквально щогодини. Сухі високогірні долини поступляться місцем зеленим дощовим лісам. Тут ростуть мохи, ліани, папороті та давні дерева. Після обіду дістанемося району Фокс-Глейшера.
За сприятливої погоди охочі зможуть вирушити у вертолітний політ над льодовиками. Програма може включати посадку на сніг або лід. Конкретний маршрут визначає авіаоператор. Рішення залежить від хмарності, вітру та стану льодовика. Екскурсію необхідно бронювати заздалегідь. Навіть підтверджений виліт може бути перенесений або скасований через погоду.
Інша частина групи вирушить на прогулянку до озера Метісон.
У безвітряну погоду в його темній воді відображаються вершини Аоракі та Тасмана. Стежка проходить через густий вологий ліс і веде до кількох оглядових майданчиків.
За наявності часу також пройдемо короткою стежкою Minnehaha Walk. Тут панують папороті, мохи та атмосфера первісного новозеландського лісу.
Увечері переїдемо до Хокітіки.
Після настання темряви відвідаємо Hokitika Glow Worm Dell. Це невелика природна ущелина, стіни якої вкривають тисячі блакитно-зелених вогників.
Особливість місця полягає в тому, що світлячків можна побачити просто неба. Спускатися до печери не потрібно. Після входу потрібно вимкнути ліхтарі. Очам знадобиться кілька хвилин, щоб звикнути до темряви. Поступово схил перетворюється на подобу зоряного неба.
Орієнтовний пробіг: 420 км.
ДЕНЬ 9
28.04.2027
Сьогодні на нас чекає тривалий, але дуже мальовничий переїзд до північної частини Південного острова. Перший відрізок дороги проходитиме регіоном Вест-Кост. Тут насичена зелень дощових лісів контрастує з блакитною водою Тасманового моря. Уздовж дороги ростуть пальмоподібні папороті, хвойні дерева, мохи та ліани. Низькі хмари часто огортають вершини навколишніх гір. Минаємо Греймут і вирушаємо до Pancake Rocks.
Українською – це місце називають Млинцевими скелями. Вапнякові породи тут утворюють тонкі горизонтальні шари. Вони схожі на величезні стоси млинців. Океанські хвилі протягом мільйонів років руйнували скелі. Так з’явилися арки, гроти, басейни та природні отвори. Під час припливу й сильного хвилювання вода з гуркотом виривається крізь вузькі канали. Іноді струмені піднімаються високо в повітря. Оглядова стежка коротка та добре облаштована. Вона підходить для більшості мандрівників.
Після прогулянки звернемо вглиб острова. Дорога проходитиме через ущелини, річкові долини та гірські перевали.
Увечері потрапимо до сонячної долини Мальборо. Ночуватимемо в невеликому містечку серед виноградників.
Орієнтовний пробіг: 380 км.
ДЕНЬ 10
29.04.2027
Першу половину дня проведемо в долині Мальборо. Це найвідоміший виноробний регіон Нової Зеландії.
Перша виноградна лоза в країні була висаджена місіонером Самуелем Марсденом у 1819 році. Проте сталося це не в Мальборо, а в районі Бей-оф-Айлендс на Північному острові. Сучасна виноробна історія Мальборо розпочалася у 1973 році. Саме тоді тут заклали перші великі комерційні виноградники.
Прохолодний клімат і велика кількість сонячних днів виявилися сприятливими для винограду. Важливу роль також відіграють значні перепади температур між днем і ніччю. Найбільшу популярність регіону приніс Совіньйон Блан. Яскравий і ароматний стиль місцевого вина став відомим у всьому світі.
Відвідаємо одну або кілька виноробень. Прогуляємося виноградниками та візьмемо участь у дегустації.
Орієнтовний пробіг: 60 км.
ДЕНЬ 11
30.04.2027
Після сніданку вирушаємо на поромну переправу з Піктона до Веллінгтона.
Це не просто транспортний переїзд. На нас чекає кількагодинний мальовничий круїз. Спочатку судно проходитиме через затоки й острови Marlborough Sounds. Потім воно вийде до відкритих вод протоки Кука. На маршруті можна побачити морських птахів. За щасливого збігу обставин також зустрінемо дельфінів або інших морських тварин. Прибуваємо до Веллінгтона. Це столиця Нової Зеландії, розташована між зеленими пагорбами та океанською затокою.
Місто відоме сильними вітрами, компактним центром і творчою атмосферою. Тут працює велика кількість затишних кафе та ресторанів. Здійснимо оглядову прогулянку набережною й центральними кварталами.
Після обіду продовжимо шлях на північ уздовж західного узбережжя. Зупинимося на ночівлю дорогою до регіону Таранакі.
Орієнтовний автомобільний пробіг: 190 км.
ДЕНЬ 12
01.05.2027
Після сніданку вирушаємо до регіону Таранакі. За ясної погоди майже ідеальний вулканічний конус Таранакі-Маунга буде видно здалеку.
Спочатку приїдемо до Нью-Плімута. Заселимося до готелю та пообідаємо.
Після цього вирушимо до початку трекінгу Mangorei Track. Маршрут веде до невеликих високогірних озер Pouākai Tarns. Саме сюди приїжджають фотографи з усього світу. За тихої та безвітряної погоди у воді можна побачити дзеркальне відображення Таранакі-Маунга.
Відображення не гарантоване. Воно залежить від хмарності, вітру, рівня води та освітлення. Відстань становить приблизно 5 км в один бік. Підйом займає близько двох з половиною годин. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 5–6 годин.
Похід має середній рівень складності. Проте учасникам потрібна хороша фізична форма. Більша частина підйому проходить дерев’яними сходами та настилами. Маршрут майже безперервно набирає висоту.
Спочатку стежка проходить через густий ліс. Вище вона виходить у зону альпійських чагарників. Від хатини Pouākai до озер залишається приблизно 15 хвилин ходьби.
Погода в районі Таранакі може змінитися дуже швидко. Це трапляється навіть улітку. Потрібно мати трекінгове взуття, теплі речі та дощовик. Також необхідні вода, їжа й ліхтарик (на телефоні).
Вихід о 14:30 можливий лише за стабільного прогнозу. За несприятливих умов маршрут буде скорочено. Також його можуть замінити безпечнішою прогулянкою.
Повернення до Нью-Плімута та ночівля.
Орієнтовний пробіг: 260 км.
ДЕНЬ 13
02.05.2027
Сьогодні розпочнемо день на узбережжі Тасманового моря.
Three Sisters
На світанку вирушимо до оглядового майданчика над узбережжям Тонгапоруту. Звідси можна побачити скельні останці Three Sisters. Ці кам’яні вежі мають висоту близько 25 метрів. Вони сформувалися під постійним впливом океанських хвиль і вітру. Колись скель було чотири. Згодом залишилося три. Сьогодні можна побачити лише дві основні вежі. Узбережжя продовжує змінюватися.
З верхнього оглядового майданчика краєвид доступний незалежно від припливу. Спуск на пляж можливий лише під час відпливу. Море має бути спокійним, а рівень води в річці безпечним.
Печери Вайтомо
Далі вирушаємо до печер Вайтомо. Це одне з найвідоміших природних див Нової Зеландії. Усередині побачимо сталактити, сталагміти та підземні річки. Тисячі маленьких блакитно-зелених вогників перетворюють стелю печери на зоряне небо.
Новозеландські світлячки насправді не є черв’яками. Це личинки ендемічного грибного комарика Arachnocampa luminosa. Вони випромінюють світло, щоб приваблювати дрібних комах. Зі стелі звисають липкі шовкові нитки, які працюють як пастки.
Під час класичної екскурсії частину печери проходимо пішки. Потім тихо пливемо човном під склепінням, укритим тисячами вогників.
Black Water Rafting
Охочі зможуть за додаткову плату взяти участь у програмі The Legendary Black Water Rafting Co. Black Labyrinth є приблизно тригодинною пригодою в печері Руакурі.
Учасники вдягають гідрокостюми та проходять підземними галереями. Потім вони спускаються у воду та пливуть на надувних камерах під світінням Arachnocampa. Активність потребує впевненості у воді та нормальної фізичної форми. Купальник і рушник потрібно мати із собою. Гідрокостюми та спеціальне спорядження надає організатор.
Попередній запис обов’язковий.
Після завершення програми переїдемо до Роторуа.
Redwoods Nightlights
Увечері вирушимо до лісу Whakarewarewa. Тут проходить програма Redwoods Nightlights. Маршрут розташований на висоті від 9 до 20 метрів над землею. Він складається з підвісних мостів і платформ між величезними секвоями.
Після заходу сонця ліс освітлюють дизайнерські ліхтарі. Їх створив новозеландський митець Девід Трубрідж. Саме в темряві найкраще відчувається масштаб дерев. Стовбури зникають високо над головою. М’яке світло підкреслює папороті, кору та силуети гілок. Протяжність підвісної частини маршруту становить близько 700 метрів. Прогулянка займає приблизно 30–40 хвилин.
Ночівля в Роторуа.
Орієнтовний пробіг: 300 км.
ДЕНЬ 14
03.05.2027
Після сніданку вирушаємо до Huka Falls. Це один із найпотужніших водоспадів Нової Зеландії. Перед водоспадом широка річка Вайкато раптово звужується приблизно до 15 метрів.
Вода з величезною швидкістю проривається через вулканічну ущелину. Вона піниться, набуває яскравого бірюзового кольору та з гуркотом падає до нижнього русла. Через Huka Falls проходить понад 220 тисяч літрів води за секунду. Побачимо водоспад із кількох оглядових майданчиків. Його силу можна буквально відчути під ногами.
Після прогулянки повертаємося в напрямку Роторуа. Наступною зупинкою стане геотермальний парк Wai-O-Tapu Thermal Wonderland.
Це один із найяскравіших вулканічних ландшафтів країни. Пройдемо серед кратерів, гарячих джерел і клубів пари. Побачимо басейни, забарвлені мінералами в жовті, помаранчеві, зелені й бірюзові кольори. Головною окрасою парку є Champagne Pool. Це велике гаряче джерело з яскравою помаранчевою мінеральною облямівкою. Також побачимо киплячі грязьові басейни, димні провалля та геотермальні тераси.
Вечірня програма Маорі: танець хака та вечеря
Увечері на нас чекає знайомство з культурою маорі в геотермальній долині Те-Вакареварева. Програма Te Pō поєднує традиційну гостинність, пісні, танці та розповіді. Також побачимо потужне виконання хака.
Це можливість ближче познайомитися з мовою, звичаями та світоглядом корінного народу Аотеароа. Після культурної програми нас чекає вечеря хангі. Традиційно страви хангі готували в земляній печі. Для цього використовували розпечене каміння та пару. До меню можуть входити м’ясо, риба, морепродукти, коренеплоди, овочі та десерти.
Завершенням вечора стане прогулянка до гейзера Похуту. Це найбільший активний гейзер Південної півкулі. У вечірньому світлі клуби пари над геотермальною долиною виглядають особливо атмосферно.
Ночівля в Роторуа.
Орієнтовний пробіг: 190 км.
ДЕНЬ 15
04.05.2027
Сповнені вражень, вирушаємо до знімального майданчика Hobbiton Movie Set. Саме серед зелених пагорбів регіону Вайкато знімали сцени Ширу для кінотрилогій «Володар перснів» і «Хобіт».
Під час екскурсії пройдемо повз нори хобітів, сади та кам’яні паркани. Побачимо млин, місток та інші знайомі декорації. Відвідаємо Бег-Енд. Це будинок Більбо та Фродо Беггінсів.
Дізнаємося, як створювали кінодекорації. Також почуємо цікаві історії зі знімального майданчика. Після відвідування Хобітона залишаємо фантастичний світ Середзем’я. Вирушаємо до Окленда.
Це найбільше місто Нової Зеландії.
Заселяємося до готелю. Увечері зустрінемося на прощальній вечері.
Поділимося враженнями та згадаємо найяскравіші моменти нашої подорожі.
Ночівля в Окленді.
Орієнтовний пробіг: 250 км
ДЕНЬ 16
05.05.2027
Після сніданку водії повертають автомобілі до пункту прокату. Самостійний трансфер до аеропорту Auckland (AKL). Виліт додому.
Приєднатися до подорожі
Приєднуйтесь до наших подорожей
Ми супер досвідчені.
За нашими плечима 9 років організації подорожей у найвіддаленіші куточки планети під прапором Антрополіо. Кожна з них унікальна, сповнена особливого шарму, неповторної атмосфери та справжнього духу пригод.
Ми займаємось організацією подорожей у країни, де вже бували неодноразово, ретельно відточуючи маршрути до досконалості. І оскільки ми одночасно і організатори, і гіди – наші ціни залишаються найдоступнішими для мандрівок такого рівня.

Коли подорожуєш з Антрополіо, можеш бути впевненим, що побачиш і дізнаєшся все найцікавіше про країну.
По-друге, і це я можу сказати як людина, яка здійснила не одну й не дві мандрівки з цією компанією, – це вибір готелів. Завжди доречно, завжди найкраще з того, що можна знайти в тій чи іншій локації.
По-третє – ціна. У будь-якому разі подорож виходить дешевшою, ніж у більшості інших компаній. Кілька разів траплялося, що в Антрополіо мандрівка коштувала на 100–200 євро дорожче, ніж в інших, але варто було лише уважніше розглянути програму, як ставало зрозуміло: у "дешевшій" пропозиції просто бракує третини маршруту країною.
– ПАВЛО
участник подорожей Антрополіо, Software Developer

Коли подорожуєш з Антрополіо, можеш бути впевненим, що побачиш і дізнаєшся все найцікавіше про країну.
По-друге, і це я можу сказати як людина, яка здійснила не одну й не дві мандрівки з цією компанією, – це вибір готелів. Завжди доречно, завжди найкраще з того, що можна знайти в тій чи іншій локації.
По-третє – ціна. У будь-якому разі подорож виходить дешевшою, ніж у більшості інших компаній. Кілька разів траплялося, що в Антрополіо мандрівка коштувала на 100–200 євро дорожче, ніж в інших, але варто було лише уважніше розглянути програму, як ставало зрозуміло: у "дешевшій" пропозиції просто бракує третини маршруту країною.
– ПАВЛО
участник подорожей Антрополіо, Software Developer

Не просто група туристів – однодумці та друзі
Ми – не просто група випадкових попутників, а спільнота, що об’єднує тих, хто вперше наважується на новий досвід. У наших подорожах формуються не просто знайомства – народжуються справжні дружні зв’язки, які стирають кордони між країнами.
Згодом ці зустрічі переростають у традицію: гостювати одне в одного, планувати нові пригоди та знати, що в будь-якому куточку світу в тебе є друзі. Бо подорожі – це не лише про місця, а й про людей, які роблять їх незабутніми.

Моя перша мандрівка з Антрополіо була в Патагонію де в мене завʼязалась дружба з декількома учасниками подорожі. Після ми разом подорожували в Танзанію, Мексику, Південну Африку, Намібію, Індію, Бразилію, Перу та Болівію. Це були справжні подорожі де ми пережили багато незабутніх моментів!
Сміливо можу назвати себе Амбасадором Антрополіо та підкреслити що все було продумано до дрібниць: логістика, готелі, план відвідування найкрасивіших і найвіддаленіших місць. Найкращі подорожі у моєму житті! Antropolio, дякую, що ви є!
– АНАСТАСІЯ
учасник подорожей, амбасадор Антрополіо
Interior Designer

Моя перша мандрівка з Антрополіо була в Патагонію де в мене завʼязалась дружба з декількома учасниками подорожі. Після ми разом подорожували в Танзанію, Мексику, Південну Африку, Намібію, Індію, Бразилію, Перу та Болівію. Це були справжні подорожі де ми пережили багато незабутніх моментів!
Сміливо можу назвати себе Амбасадором Антрополіо та підкреслити що все було продумано до дрібниць: логістика, готелі, план відвідування найкрасивіших і найвіддаленіших місць. Найкращі подорожі у моєму житті! Antropolio, дякую, що ви є!
– АНАСТАСІЯ
учасник подорожей, амбасадор Антрополіо
Interior Designer

Ти відчуваєш, що світ чекає на тебе?
Що час більше не можна витрачати на звичайну рутину, коли попереду стільки країн, історій і неймовірних моментів? Ти шукаєш щось більше – нові горизонти, свободу вибору, відчуття, що ти дійсно живеш. Але що робить ці подорожі справжніми? Люди. Твої люди.

Організація подорожей – велика частина мого життя. Для мене це не просто робота, а стиль життя, спосіб мислення і джерело натхнення.
За плечима маю десятки пригод, кожна з яких залишила слід у серці. З кожною новою мандрівкою я дедалі більше прагну ділитися своїм досвідом, допомагаючи іншим відкривати маловідомі, але справді варті уваги місця.
Я обожнюю природу та гори, насолоджуюсь терпким мальбеком і люблю готувати асадо. І щиро вірю: подорожі, як і життя, мають бути смачними, справжніми та мати трішки загадковості. Хоча в дійсності, неважливо, як смачно ви їсте чи куди подорожуєте. Важливо, наскільки щасливе життя ви живете.
– ЄВГЕН
організатор подорожей, гід, фотограф
Founder of Antropolio.com

Організація подорожей – велика частина мого життя. Для мене це не просто робота, а стиль життя, спосіб мислення і джерело натхнення.
За плечима маю десятки пригод, кожна з яких залишила слід у серці. З кожною новою мандрівкою я дедалі більше прагну ділитися своїм досвідом, допомагаючи іншим відкривати маловідомі, але справді варті уваги місця.
Я обожнюю природу та гори, насолоджуюсь терпким мальбеком і люблю готувати асадо. І щиро вірю: подорожі, як і життя, мають бути смачними, справжніми та мати трішки загадковості. Хоча в дійсності, неважливо, як смачно ви їсте чи куди подорожуєте. Важливо, наскільки щасливе життя ви живете.
– ЄВГЕН
організатор подорожей, гід, фотограф
Founder of Antropolio.com

Ті, хто чує поклик горизонту і вирушає назустріч невідомому. Вони не шукають зручності – вони пізнають світ у його багатогранній красі.


